Жити, як на заводі: романтика індустріального лофта

Жити, як на заводі: романтика індустріального лофта

Індустріальний стиль часто застосовують в обробці лофтів, а також інших приміщень, які колись були підприємствами і фабриками. Однак у наш час industrial допомагає оформити звичайну квартиру або будинок.

інтер'єр в стилі лофтІндастріал і лофт: паралелі

Урбаністичний стиль вважається нащадком конструктивізму. Сьогодні цей напрямок тісно пов’язаний зі стилем лофт, однак індастріал не ставить перед собою завдання згладити гострі фронти. Промислова сутність тут підкреслюється за рахунок шорсткості і грубості, виставленої напоказ. Це брутальна техноатмосфера, в якій панує бетон і штукатурка. Лофт, навпаки, більш м’який і затишний по своїй фактурі. Йому властиві, замість бетонних конструкцій, цегельні стіни і богемна ніша. Щоб з’єднати індастріал і лофт, потрібно:

 1. створити ілюзію грубих поверхонь;
 2. розбавити дух заводського минулого сучасними меблями;
 3. відтворити в просторі монохромність;
 4. «поєднувати непоєднуване».

Отже, всього чотири кроки відділяють нас від виробничої романтики: почнемо перетворення житла?

Строгість і аскетизм – основа для заводських інтер’єрів

Зухвала обробка, чавунні і металеві балки, високі стелі, відсутність зонування, масивні вікна – ключові елементи стилю індастріал. Його філософія базується на ідеї технологічності і функціональності, яка оживає крізь призму промислової історії. Loft при цьому додає нотку комфорту, більш тонко розставляє акценти і не так грубо підносить заводський формат.

Меблевому контрасту – бути!

Чистий urban style не любить великої кількості меблевих виробів, а ось індустріальний лофт, навпаки, – відкриває широкі можливості для меблювання.

Меблі для лофтовського інтер’єру вражають своєю унікальною здатністю поєднувати в собі і практичність, і оригінальність. Наприклад, якщо купити диван в стилі лофт, такий як за посиланням https://cube44.com.ua/ua/divany/, можна домогтися ідеального «індустріального настрою». А все тому, що тут переважають сміливі текстури, химерні лінії, грубуваті матеріали.

диван в стилі лофт

Не зайвими будуть й інші предмети меблів з профільної колекції:

 • столи;
 • стільці;
 • комоди;
 • стінки;
 • крісла;
 • тумби;
 • консолі;
 • стелажі та інше.

Урбаністичні гарнітури підходять для великих приміщень, де панує абсолютна свобода думки і руху. Адже промислова обстановка – це рай, де дозволено творити. Так, в просторі типу loft можливо все: політ фантазії, динамічна творча робота, вільні пориви. І коли справа стосується меблів, табу бути не може. До речі, аксесуари і декоративні вироби також вітаються: тематичні картини в дусі технологічного прогресу, однотонні паласи, витримані в одному кольорі світильники і бра.

Монохромна палітра: 50 відтінків сірого

Для лофт-індастріал характерний сірий колір в різних тональностях. Добре, коли використовується відразу кілька колірних варіацій. Наприклад, сіруватий фон заграє новими фарбами, якщо його розбавити білими, чорними, бежевими меблями або комплектами кольору хакі. До обстановки можна підібрати металеві фактури – це дуже модно зараз.

лофт меблі

«Поєднання непоєднуваного», або як міксувати стилістики

Фішка ще і в тому, що loft є універсальним і відмінно поєднується з іншими стилями, що дозволяє втілювати в реальність найсміливіші дизайнерські мрії. Навіть з вуличним стріт-артом industrial створює круті комбінації. Але і перестаратися не варто: робити з лофта поп-арт або гламур небажано. Та й мікс кольорів не повинен бути сильно кричущим.

Разом, ідеальна формула урбан-лофт досить проста:

 • строгість, але тонка;
 • меблів може бути багато;
 • монохромія рулить;
 • стильові концепції змішуються, як не крути.

Якщо вийшло зберегти баланс між цими 4-ма критеріями, вам крупно повезло: тепер в будинку «завідує» індустріальний лофт. Пориньте в атмосферу міської естетики, заточеної в промислове виробництво! Романтично, друзі!

Cube44