Стійки для одягу

Стійки для одягу

0 11316
5 672 UAH
Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...
3 767 UAH
Rating: 2.7/5. From 16 votes.
Please wait...
6 472 UAH
Rating: 3.4/5. From 12 votes.
Please wait...
4 402 UAH
Rating: 4.0/5. From 4 votes.
Please wait...
3 022 UAH
Rating: 3.5/5. From 6 votes.
Please wait...
4 126 UAH
Rating: 3.8/5. From 4 votes.
Please wait...
5 231 UAH
Rating: 4.0/5. From 3 votes.
Please wait...
3 160 UAH
Rating: 4.0/5. From 2 votes.
Please wait...
5 672 UAH
Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
3 195 UAH
Rating: 4.0/5. From 4 votes.
Please wait...
5 216 UAH
Rating: 3.5/5. From 4 votes.
Please wait...
7 280 UAH
Rating: 3.8/5. From 5 votes.
Please wait...
Показано1 - 12із14
 • 1
 • 2

Ми живемо в епоху безперервної урбанізації. Все більше людей хочуть жити в містах. Брак простору призводить до зведення висоток і зменшення житлової площі квартир і будинків. Але така тенденція не обов'язково призводить до драматичного погіршення побуту. Навпаки, сучасна меблева промисловість поступово перепрофілюється на виробництво багатофункціональних предметів меблів, аби врахувати всі потреби людини. Відбувається поступова переоцінка того, як можна зробити свій простір зручним і комфортним за допомогою меблів і правильного планування. На зміну габаритним рішенням приходять компактні предмети, виконані з надійних і еко-матеріалів. Наприклад, одними з таких, вже незамінних, предметів стають вішалки для гардероба, які багато людей вважають за краще купити замість традиційних шаф.

Відкрита стійка для одягу - вибір міського жителя

Не кожна сучасна квартира може похвалитися великими прихожими, схожими на окрему кімнату. Вбудовані шафи вже не завжди знаходять собі місце в вузькому проході. Тому багато хто воліє купити стійку для верхнього одягу, щоб була можливість зняти куртку або плащ і не заходити в них в житлові кімнати. Зручний і надійний варіант

стойки для одежды фото 2
стойки для одежды фото 1

Якщо ви плануєте ремонт, переїзд або ж невелике перепланування і знаходите себе серед цих описів, то сміливо купуйте підлогову вішалку замість шафи:

 1. Ви любите капсульні гардероби та живете за принципом «менше - краще». Безумовно, у вас взагалі немає необхідності займати півквартири шафою.
 2. Ваші шафи переповнені, і ви так потребуєте хоча б ще однієї полиці для одягу.
 3. Ви не хочете витрачати час на такі дрібниці, як розкладати речі по шухлядах. Адже спальна або вітальня кімната буде виглядати значно охайний, якщо сорочки та штани не будуть розкидані по всій площі, а, нехай навіть недбало, але висіти на прикроватній вішалці для одягу.
 4. У вас є маленькі діти, прибирання за якими забирає надто багато часу та зусиль.
 5. Ви часто переїжджаєте. Адже що може бути зручніше в транспортуванні, ніж розбірні меблі, які можна швидко розібрати та зібрати.

Плануєте відкрити шоу-рум Виберіть стильні стійки для одягу

У правильному плануванні приміщення своєї торгової площі або шоу-рума - безумовно, вішалки-стійки для взуття, аксесуарів та одягу грають ключову роль в ефективному візуальному мерчандайзингу. Для швидкої і легкої презентації і для того, щоб показати, як виглядають предмети гардероба разом, - немає нічого кращого відкритого металевого рейла або стелажа-стійки.

Зверніть обов'язково увагу на матеріал, з якого зроблений рейл, і на покриття. Вам слід врахувати високу інтенсивність експлуатації. Ви ж не хочете, щоб клієнти були розчаровані поганим зовнішнім виглядом ваших стендів.

Великий вибір стійок та стелажів для одягу у Києві й Україні

Хочете купити стійку для одягу в Києві? Віддайте перевагу тій, яка має велике навантаження, тобто ту, яка може витримувати велику вагу. У деяких стійок також є колеса. Такі пересувні стійки дуже корисні, якщо у вас є якісь причини для зміни місця розташування в приміщенні - адже ви можете просто її підштовхнути.

Купити стійку для одягу в Україні можна в онлайн магазині Cube44. Ми пропонуємо:

 • кутові і прямокутні вішалки;
 • вибір кольорів;
 • компактні та надійні;
 • доставка по Києву – безкоштовна;
 • доставка в Харків, Одесу, Дніпро, Львів, по всій Україні.

Cube44