Стелажі в офіс

Стелажі в офіс

0 35500
29 940 UAH
Rating: 3.3/5. From 26 votes.
Please wait...
new
20 110 UAH
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
new
16 110 UAH
No votes yet.
Please wait...
6 790 UAH
Rating: 3.0/5. From 5 votes.
Please wait...
8 810 UAH
Rating: 3.4/5. From 5 votes.
Please wait...
9 980 UAH
Rating: 3.8/5. From 4 votes.
Please wait...
11 790 UAH
Rating: 3.7/5. From 3 votes.
Please wait...
7 970 UAH
Rating: 3.8/5. From 4 votes.
Please wait...
8 360 UAH
Rating: 3.0/5. From 2 votes.
Please wait...
10 390 UAH
Rating: 4.5/5. From 2 votes.
Please wait...
9 980 UAH
Rating: 3.2/5. From 5 votes.
Please wait...
7 640 UAH
Rating: 4.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Показано1 - 12із16
  • 1
  • 2
Запитання та відповіді
З якого дерева виготовлені полиці стелажа?
Ми використовуємо перевірені часом матеріали. При виготовленні полиць застосовується натуральний шпон дуба, який ми покриваємо високоякісним німецьким маслом. Зовні шпон не відрізняється від дерева. Він має гладку, рівну і натуральну поверхню. Шліфування дозволяє знизити ймовірність появи дефектів і подряпин при транспортуванні. Завдяки використанню шпону практично відсутній ризик всихання і тріщин, як це відбувається з деревом з часом
Наскільки міцний зварний каркас ваших меблів і, зокрема, стики?
Ми використовуємо високоточне зварювання, а всі шви попередньо нарізаються за допомогою лазера або стрічкової пилки, що дозволяє зробити стик ідеальним. Кожне місце зварювання перевіряється найретельнішим чином і найменші дефекти відбраковуються.
Стелажі в офіс

Купити офісний стелаж стало ще простіше. Досить зайти в каталог, розміщенний на нашому сайті, і вибрати необхідну модель.

Будь-який офіс - це документи, для зберігання яких передбачені різні офісні шафи та стелажі. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів - металу, ДСП, МДФ, натурального дерева. Але всі офісні меблі, в тому числі й стелажі, повинні бути міцними, щоб витримати вагу збережених документів, а також за зовнішнім виглядом відповідати статусу компанії.

Стелаж в офіс: сучасні тенденції

Стелажі в офіс встановлюються в тому випадку, коли потрібно отримати швидкий та простий доступ до паперів (буклетів, прайс-листів, щоденної звітності). Крім прямої функції зберігання речей, такі багатоярусні полиці також можуть розділити простір великого кабінету на зони. Їх зручно використовувати, адже вони відрізняються високою мобільністю, яка дозволяє багаторазово робити перестановку. Це особливо актуально, якщо використовуються пересувні офісні стелажі.

Стелажі для офісу: використовуємо дизайнерські меблі

Меблі, якими обставлений офіс компанії, є частиною іміджу. Якість використовуваних офісних атрибутів говорить відвідувачеві про надійність фірми. Тому багато ТОП-менеджерів намагаються встановити у себе в кабінеті офісний стелаж з дизайнерської серії.

Інтернет-магазин Cube44 пропонує стелажі для офісу з такими характерними особливостями:

  • вони виготовлені за ескізами відомих дизайнерів;
  • меблі виготовляються в стилі лофт;
  • металевий каркас та полиці з натурального дерева роблять їх міцними, надійними, здатними витримати вагу документів.

Такий меблевий стиль відрізняється мінімалізмом. Тут відсутні декор та елементи, які не несуть ніякого функціонального навантаження. Такі стелажі покликані візуально підкреслити вільний простір. Цьому сприяє використання однотонних кольорів. Стелаж від Cube44 впишеться в будь-який інтер'єр, його можна поставити уздовж стіни або відокремити людей, які сидять в одному кабінеті.

Купуємо офісні стелажі в Cube44

Якщо ви вирішили купити стелажі для офісу, то інтернет-магазин Cube44 готовий вам в цьому допомогти. Ми облаштуємо офіс вашої компанії, створюючи неповторні інтер'єрні рішення. Працювати з Cube44 вигідно з кількох причин:

  1. Ми самі виготовляємо меблі, які потім продаємо. Програма співпраці з дизайнерами інтер'єру дозволяє створювати колекції високої якості.
  2. Найпростіший спосіб замовити стелаж - скористатися каталогом, який розміщений на сайті. Якщо ви попередньо хочете побачити наші роботи, то можна заїхати в один з шоу-румів наших партнерів.
  3. Невелика дружна команда професійно обслужить кожного клієнта. Кожне побажання буде розглянуто оперативно, а рішення про надання індивідуальних умов приймається в найкоротші терміни.
  4. Якщо вам потрібна доставка, то в межах Києва ми безкоштовно привеземо стелажі за вказаною адресою. Клієнти, які знаходяться в інших регіонах України, зможуть отримати замовлення за допомогою «Нової Пошти». Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.

Модні, стильні, вишукані меблі - наш профіль!

Cube44