Предмети інтер'єру

Предмети інтер'єру

0 2540
1 950 UAH
No votes yet.
Please wait...
2 290 UAH
No votes yet.
Please wait...
2 540 UAH
No votes yet.
Please wait...
-50%
685 UAH
-50 %1 369 UAH
Rating: 3.3/5. From 3 votes.
Please wait...
Показано1 - 4із4
Предмети інтер'єру

Уміло підібрані предмети допоможуть доповнити та підкреслити окремі елементи будь-якого приміщення. Купити предмети інтер'єру можна в магазині Cube44, попередньо ознайомившись з каталогом.

В якому б стилі не було оформлене ваше приміщення (класицизм, модерн, бароко), без доповнення його різними предметами вам ніяк не обійтися. Предмети сучасного інтер'єру - «родзинка», яка надає неповторність атмосфері всього приміщення, створюючи комфорт та затишок.

Дизайнерські сучасні предмети інтер'єру: незвичайні рішення

Кожне приміщення має свій неповторний стиль. А підкреслити його допоможуть ретельно підібрані креативні предмети інтер'єру. Серед величезного асортименту всіляких предметів для прикраси приміщень особливою популярністю користуються:

 • годинник;
 • картини;
 • дзеркала;
 • світильники;
 • скульптурні композиції.

На сьогоднішній день можна вибрати та купити предмети інтер'єру практично будь-якого виду та оформити кімнату в обраному стилі.

Предмети вашого інтер'єру для різних стилів

У вітальні або спальні ви не обійдетеся без дзеркала. Останнім часом затребуваністю користуються їхні моделі, виготовлені з акрилу.

Такі вироби неймовірно міцні, мають високий ступінь стійкості до зовнішніх чинників середовища.

Такі вироби неймовірно міцні, мають високий ступінь стійкості до зовнішніх чинників середовища. Ці дзеркала легкі, тому вільно та без особливих зусиль монтуються до будь-яких поверхонь.

Їх можна розміщувати в:

 • вітальні;
 • дитячій;
 • коридорі;
 • ванній.

Однак існують певні правила, дотримуючись яких, ви зможете доповнити та підкреслити будь-яку обстановку. Для дитячої кімнати доречними будуть невеликі дзеркала, обрамлені безпечним для дитини матеріалом (дерево, пластик). У ванній такі елементи кріпляться над раковиною з можливим яскравим додатковим освітленням. У вітальнях останнім часом в моду входять дзеркальні панелі.

Часто предметом інтер'єру стає годинник, який може бути декількох різновидів:

 1. настінним;
 2. підлоговим;
 3. камінним.

Годинники представлені великою кількістю різноманітних сучасних моделей. Серед них є цікаві дизайнерські варіанти, які чудово підійдуть під будь-який стиль приміщення.

Предмети сучасного інтер'єру в Києві на будь-який смак

Вази - стильні предмети інтер'єру, які користуються попитом у всі часи. Вони не тільки заповнюють порожнечі в просторі, але ще й надають будь-якому приміщенню індивідуальності та елегантності. Так, наприклад, вази чудово виглядатимуть у великих та світлих кімнатах, а поміщені в них квіти на довгих ніжках створять закінчену картину. Обідній стіл часто оформлений безліччю невеликих ваз відповідно до кольору скатертини.

Предмети оздоблення інтер'єру - це всілякі декоративні фрукти, штучні квіти, свічки, фігурки у вигляді тварин або казкових персонажів, авторські елементи ексклюзивних робіт.

Дуже часто в будинках розміщуються дизайнерські сучасні предмети інтер'єру, завдяки яким ви отримуєте можливість створити неповторний стиль. Сміливі рішення стосуються текстильних елементів (подушок, скатертин, килимів), ламп та світильників, гарнітури. Для розміщення тих чи інших предметів необхідно знаходити чітку відповідність зі стильовою спрямованістю інтер'єру приміщення в цілому.

Cube44