Освітлення

Освітлення

0 34 120
4 500 UAH
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
1 000 UAH
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
1 600 UAH
Rating: 3.5/5. From 6 votes.
Please wait...
1 600 UAH
No votes yet.
Please wait...
1 600 UAH
No votes yet.
Please wait...
1 400 UAH
Rating: 3.5/5. From 2 votes.
Please wait...
3 590 UAH
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
Показано1 - 7із7
Запитання та відповіді
Чи потрібно здійснювати повну передоплату при замовленні дизайнерського світильника?
Ні. Оплата можлива при отриманні товару.
Чи можна формувати замовлення з декількох моделей світильників?
У нашому магазині Ви знайдете світильники та лампи для всіх кімнат. Замовлення можна формувати з світильників різних видів (від різних виробників та з окремих колекцій).
Освітлення

Різні форми та розміри світильників з асортименту магазину підкреслять індивідуальність інтер'єру, доповнять меблі в стилі loft. Ви легко знайдете гармонійне поєднання для дерев'яних меблів та «промислового» оздоблення стін в каталозі.

Освітлення в будинку або ж квартирі забезпечує не тільки комфорт, але також ще й затишок. Тому перш ніж купити світильники, варто підійти до їх вибору як з практичної, так і з творчої точки зору.

Дизайнерські світильники для всіх стилів

Вибір ламп, світильників та торшерів відбувається на кінцевому етапі оформлення інтер'єру. Простіше доповнити створений стиль акцентами, ніж створювати обрамлення для обраних ламп. У Cube44 Ви можете купити світильник, який відповідатиме обраному стилю дизайну. В асортименті магазину представлені такі елементи:

  • лаконічні моделі;
  • з декоративними доповненнями;
  • з яскравими плафонами.

Багаторівневе освітлення передбачає наявність світильників для загального освітлення та точкового світла. Купити світильник в Києві за помірну плату, а також з упевненістю в високій якості комплектуючих Ви можете в нашому магазині.

Серед матеріалів для виготовлення плафона можна вибрати:

  1. Метал (цільні металеві лампи, вироби з кованими елементами).
  2. Скляні плафони (цільні, вітражі).
  3. Пластик (імітація скла або легкі пластикові моделі).
  4. Текстиль (класичні та абажури в простому виконанні).
дизайнерские светильники фото 1
освещение фото 3

Для кабінету та домашньої бібліотеки найкращим вибором буде лампа, що має суцільнометалевий корпус. Строгість дизайну та простота виконання будуть гармонійно доповнювати інтер'єр кожної кімнати. Дизайнерські світильники в Києві можна замовити також і в стилі лофт.

Дизайнерські лампи для сучасних та класичних інтер'єрів

Дизайнерські яскраві лампи доречні на кухні, в спальні та вітальні. Для кімнат з мінімальною кількістю меблів такі вироби стануть центральним декоративним елементом. Для просторих віталень доречно вибрати об'ємну модель або цільну конструкцію.

У невеликих кімнатах або для освітлення журнального столика підійдуть дизайнерські оригінальні світильники, що мають точкове світло. Якщо ж В хочете освіжити кімнату, а також додати в неї кілька яскравих акцентів, світильники можуть зіграти в такому рішенні головну роль.

Лаконічні світильники в стилі мінімалізм

Світильники зі стриманим та простим дизайном доповнять як насичений інтер'єр, а також ще й облаштуваннґ в стилі мінімалізм. Такі лампи складаються, як правило, з однотонного плафона, який має простий силует та підставу без декоративних елементів. Кольори плафонів можна підібрати під забарвлення стін інтер'єру. Мінімалізму невластиві яскраві кольорові акценти, тому світильники в цьому стилі становлять поєднання нейтрального кольору та простих форм.

Переваги замовлення світильників в Cube44:

  • широкий вибір ламп та торшерів для всіх кімнат;
  • можна купити світильники в Україні від відомих світових дизайнерів;
  • доступні ціни.

Замовляючи світильник у нас, Вам не доведеться чекати тривалий час. Саме тоді, коли замовлення ексклюзивного світильника з Європи буде виконуватися кілька тижнів, у нас купити світильники можна всього через кілька днів та за доступною ціною. Остаточне оновлення інтер'єру не змусить Вас довго чекати..

Cube44