Оформлення барів і кафе: в тренді промислова естетика!

Оформлення барів і кафе: в тренді промислова естетика!

Організація простору в розважальному закладі – нелегке завдання. Щоб підійти серйозно до цього питання, потрібно врахувати безліч нюансів: архітектуру будинку, фінансові можливості, сферу діяльності тощо. Кожен обирає для себе власну тематику і стилістику, однак статистичні дані, взяті на основі проведених маркетингових досліджень, свідчать, що майже 52% населення нашої країни обирає лофт – індустріальний стиль, народжений в Нью-Йорку наприкінці минулого століття. Суть напрямку проста: максимум простору, мінімум непотрібних речей.

дизайнерські стільці

Лофт формувався під впливом конструктивізму, саме тому в ньому присутня послідовність, строгість ліній, суворість і раціональність форм. До того ж, він досить економічний: облаштування industrial інтер’єру не вимагає великих грошових витрат і інвестицій.

Індастріал для бізнесу: динамічний політ фантазії

Індустріальний стиль – це свобода без будь-яких обмежень. Меблі, виконані в даному стилі, мають на увазі шорсткі, грубуваті лінії. В цьому немає нічого нелогічного: напрямок народився під впливом промреволюціі, коли почали з’являтися заводи і фабрики. У минулому підприємства трансформувалися в житлові приміщення. При цьому були з’єднані деякі принципи конструктивізму і хай-теку. Однак в індустріальній ніші гострі кути не вирівнювалися, вони доповнювали загальну концепцію промислового світу. Сучасні дизайнери змогли підкреслити індивідуальність даної стилістики. Зараз ви можете зустріти подібний декор і в розкішному особняку, і в заміському інтер’єрі.

Стільці і табурети в стилі лофт – ультрасучасне рішення!

Барні стільці – це найкращі меблі для барів, кафе та інших розважальних закладів. Такі вироби виготовляються з металу, із застосуванням цінних порід деревини. Дерево зазвичай оброблене лаковим покриттям, завдяки чому створюється легкий блискучий ефект. Фігурна спинка, посилені ніжки і міцний каркас забезпечують для відвідувачів легкість у використанні і комфортний відпочинок.

дизайнерські стільціГармонію в цю індустріальну епопею привнесуть дизайнерські стільці з лофт-колекції. Тут можна обрати шикарні варіанти: клікайте https://cube44.com.ua/ua/dizajnerskie-stulya/, і вже завтра у вашому закладі будуть красуватися новенькі меблі. Тільки подивіться, скільки тут меблевих шедеврів:

 • стільчики-трансформери;
 • стільці без спинки;
 • барні модифікації;
 • високі і низькі табурети;
 • стільці нестандартних форм;
 • стільчики-крісла тощо.

Всі ці вироби відрізняються незвичайним дизайнерським виконанням, ергономічністю, безпекою, відмінними експлуатаційними якостями. Вони підійдуть для облаштування барних стійок, літніх терас, зон відпочинку. Конструкція меблів здатна витримувати величезні навантаження, так як розроблена на основі міцних і високоякісних матеріалів. Встановивши табурет або стілець біля барної стійки, заклад набуває доповненого і респектабельного вигляду. А чи можна вважати престижним той ресторан, в якому не передбачено зручного стільчика для бажаючих освіжитися холодним коктейлем, що бадьорить? Звичайно ж ні. Саме тому потрібно заздалегідь потурбуватися про придбання самих функціональних меблів.

Стільчиків багато не буває!

Безумовно, оформлення залів індастріал-меблями – виграшна справа. І ось чому:

 • ви залучаєте нових відвідувачів;
 • демонструєте суспільству свій винятковий смак;
 • йдете в ногу з часом, створюючи ідеальні інтер’єри;
 • забезпечуєте істинний комфорт для гостей свого закладу;
 • розвиваєте культуру лофт-просторів;
 • імпровізуєте, експериментуєте, подаєте приклад початківцям стартаперам.

Стільчики в стилі лофт – куди більше, ніж просто предмет інтер’єру. Унікальний виріб підкреслить неповторність і відкритість вашого бару або кафе. А якщо ще трошки переобладнати простір в кращих традиціях індустріального концепту, то можна домогтися досконалості! Великі вікна, картини-абстракції, графіті, штучне освітлення, цегляна кладка – і лофт готовий!

дизайнерські стільці

Новий підхід до оформлення житлових будинків

Суть в тому, що простір не ділиться на окремі кімнатки, не має розмежувачів. Абсолютна свобода дій. Індустріальний стиль надасть можливість максимально чітко використовувати внутрішній простір. Комфортабельність, практичність, реалістичність, конструктивізм – все це характеризує лофт з кращого боку!

Cube44