Про нас

мебель в стиле loft

Майстерня дизайнерських меблів з України Cube44 – це молода, але вже досвідчена команда. У Cube44 ми фокусуємося на розумних меблевих рішеннях для сучасного життя, для дому та публічних просторів. Наш стиль простий, функціональний і сповнений характеру. Наша сила в комбінації красивого дизайну, зважених рішень і цілісного підходу до якості: від процесу виробництва до обслуговування після продажу.

Влітку 2015 ми взялися за виробництво меблів і почали з декількох авторських моделей. Актуальні і якісні меблі стали користуватися успіхом. На сьогоднішній день в компанії власне виробництво серійних меблів – близько 100 моделей і ми продовжуємо розширювати наш асортимент.

Якість в деталях – філософія майстерні. Висока якість меблів Cube44 – результат ретельної перевірки вибору сировини і невпинного контролю кожної деталі.

о нас фото 2
о нас фото 1

Cube44 працює з кращими українськими дизайнерами. З володарем 3х премій всесвітньо визнаного конкурсу продуктового дизайну Павлом Вєтровим ми створили повноцінну серію Horizon і постійно оновлюємо колекції.

За плечима участь в більш ніж 14 галузевих виставках по Україні, 11 премій DESIGN INTERNATIONAL AWARDS 2016 / PARIS, FRANCE, 2 повноцінні меблеві колекції. У серпні 2016 ми відкрили власний шоурум в Києві. Крім цього, наші меблі можна придбати в 8 дизайн-студіях, 10 мультибрендових магазинах і на 18 інтернет-платформах.

Наша продукція виробляється з українських матеріалів. Деревина та метал найвищої якості проходять всі можливі перевірки на екологічність і відповідають ДЕСТам. У виробництві ми використовуємо тільки натуральні масла і фарби, тому наші меблі безпечні для людини і навколишнього середовища. Всі меблі мають сертифікати якості і виготовляються у власному добре обладнаному цеху на приватному виробничому майданчику в Києві.

Всі наші кроки по вдосконаленню ми робимо для вас, щоб стати ще краще і зробити ваш будинок затишніше і красивіше.

Cube44