Дизайнерські крісла

Дизайнерські крісла

0 15063
new
10 180 UAH
No votes yet.
Please wait...
new
10 833 UAH
Rating: 3.5/5. From 20 votes.
Please wait...
10 695 UAH
Rating: 3.1/5. From 16 votes.
Please wait...
13 662 UAH
Rating: 3.2/5. From 14 votes.
Please wait...
15 063 UAH
Rating: 3.5/5. From 20 votes.
Please wait...
Показано1 - 5із5
Запитання та відповіді
Які матеріали ви використовуєте для м'яких меблів Horizon?
Каркаси ми кроїмо і зварюємо зі звичайного заліза, для куточків м'яких меблів Horizon - дуб. Ми використовуємо сучасні міцні тканини Apparel. Всі предмети нашого виробництва відповідають ДСТам.
Чи можна замовити одну одиницю меблів з індивідуальними параметрами?
Всі можливі параметри для вибору моделей розміщені в картці товару. Ви можете вибирати колір тканини, пофарбовування дерева, колір металу, а також деякі моделі представлені в різних розмірах. Сube44 працює з серійними випусками і не виробляє меблі за індивідуальними розмірами. Всі наші предмети пройшли випробування на міцність в запропонованих нами параметрах.
Крісла

Компактне крісло займає мінімум простору та допомагає організувати повноцінну зону відпочинку в невеликій кімнаті. Варіації виконання крісел ви можете знайти в нашому каталозі.

Крісло - місце відпочинку для всієї родини. Вибираючи дизайнерські меблі, ми часто жертвуємо комфортом та прагнемо зберегти меблі, не використовуючи їх. Стильні крісла, які ви знайдете в магазині Cube44, дозволять зручно розміщуватися в кімнаті та не турбуватися про цілісність та довгу експлуатацію предметів інтер'єру.

Вибираємо дизайнерські крісла

Якщо ви шукаєте дизайнерське крісло, то зверніть увагу на репутацію вітчизняних виробників. Відвідавши кілька шоу-румів з нашими меблями в Києві та по всій Україні, ви переконаєтеся в оригінальності та універсальних особливостях їх дизайну. Знайти найближчий шоурум легко у розділі "Де нас знайти".

Зручне дизайнерське крісло - міф чи реальність

Через те, що багато дизайнерів вважають кращими оригінальні конструкції крісел для комфорту, у багатьох склалося враження, що такі меблі для будинку є перш за все незвичайним доповненням інтер’єру. Але привабливість дизайну моделей від Cube44 поєднана з можливістю зручно в них розміститися. Такі дизайнерські крісла універсальні не тільки для різних інтер'єрів, а й для людей.

Меблі від нашого магазину комфортні в процесі експлуатації та догляду за ними.

Якщо «стандартні» м'які меблі відрізняються складним доглядом, необхідністю очищення за допомогою спеціальних засобів або хімчистки, то наші крісла прослужать тривалий час та завдадуть мінімум клопоту.

Дизайнерське крісло від Cube44 має такі переваги:

  • легко знімається чохол з м'яких подушок, а також забезпечений простий догляд за чистотою;
  • проста конструкція робить модель універсальною для будь-яких інтер'єрів;
  • металева основа не зношується з часом та не вимагає реставрації.

Легкий силует крісла формується за рахунок міцної металевої основи. Матеріали для виготовлення гарантують кріслам одночасну стійкість та легкість.

Крісла лофт - урбанічний інтер'єр може бути комфортним

У вільному плануванні меблів є безліч плюсів. Наші дизайнерські крісла допоможуть розставити основні акценти стилю лофт і в кімнаті з невеликою площею. Після того, як цей стиль підкорив серця багатьох дизайнерів, його прийоми стали широко використовуватися в інтер'єрах, що не мають основних показників для лофт. Це, наприклад, великі кімнати з високими стелями. Основні акценти для проходження дизайну в інтер'єрі виконують оздоблення та меблі.

Переваги роботи з нами:

  • Cube44 пропонує високоякісні меблі ті дає гарантії на виробництво;
  • всі меблі представлені колекціями - ви будете приємно здивовані, наскільки легко підібрати потрібні предмети меблів для створення особистого неповторного интер'єру;
  • ми прагнемо зробити партнерство з нами максимально комфортним для клієнтів, а тому забезпечуємо безкоштовну доставку по всьому Києву.

Крісла лофт від нашого магазину є яскравим прикладом широких можливостей дизайну в будь-яких умовах.

Cube44