Крісла в офіс

Крісла в офіс

0 15063
new
10 180 UAH
No votes yet.
Please wait...
new
10 833 UAH
Rating: 3.5/5. From 20 votes.
Please wait...
10 695 UAH
Rating: 3.1/5. From 16 votes.
Please wait...
13 662 UAH
Rating: 3.2/5. From 14 votes.
Please wait...
15 063 UAH
Rating: 3.5/5. From 20 votes.
Please wait...
Показано1 - 5із5
Запитання та відповіді
Чи можна виконати замовлення декількох одиниць меблів з різних колекцій в одному кольорі?
У виробництві ми використовуємо натуральну деревину ясена, дуба та бука. Для індивідуального замовлення можна вибрати для всіх одиниць меблів одну породу дерева та один колір металевої основи.
Чи актуальна безкоштовна доставка по Києві для невеликих замовлень?
Послуга безкоштовної доставки в столиці діє без встановленої мінімальної ціни або обсягу замовлення.
Крісла в офіс

Ми працюємо за індивідуальними замовленнями та виготовляємо меблі з каталогу.

Звичні сірі офісні крісла та стільці не виділять ваше робоче місце серед тисячі таких же. Із зростанням популярності організації офісного простору у вигляді open-space, до офісних меблів стали ставити більш високі вимоги. Так, робочі місця є невеликими острівцями креативних можливостей. Використання дизайнерських меблів для облаштування робочого місця сьогодні - швидше норма мегаполісів, ніж виняток.

Зручні офісні крісла в стилі лофт

Наповнити великий офіс дизайнерськими предметами - чи не означає це втратити цілий статок? Ні, якщо співпрацювати з вітчизняними виробниками та не переплачувати за міжнародну доставку. Перевагою співпраці з нами є можливість придбання додаткових меблів в єдиному стилі при розширенні офісу. Вам не доведеться змішувати різні стилі через складнощі замовлення. Виробництво знаходиться в Києві, тому виконання замовлення та доставка по місті проводяться протягом 21 дня.

Для всіх офісів ми пропонуємо співпрацю на індивідуальній основі. Магазин не встановлює величину мінімального замовлення, тому з нами облаштувати інтер'єр в ексклюзивному виконанні зовсім нескладно.

Вибираємо офісне крісло

В офісі багато хто з нас проводить більшу частину життя. Щоб прикрасити приміщення та підвищити працездатність, можна вдатися до простого прийому - оформити робоче місце за особистими уподобаннями.

Не обов'язково впадати в крайнощі, досить встановити зручні та красиві меблі.

Магазин Cube44 пропонує повністю оновити меблі та купити офісне крісло в Україні разом зі столом, полицями та стелажами для зберігання паперів.

Підібрати модель ви можете в галереї, що розміщена на сайті або в декількох шоу-румах від салонів міста. Ознайомтеся з магазинами наших партнерів та замовте меблі прямо з вітрини. Якщо ви хочете купити меблі з іншим кольором металевої основи, то зателефонуйте до наших менеджерів та зробіть індивідуальне замовлення. Крісло в офіс буде виготовлене за вашими персональними ескізами та параметрами протягом двох тижнів.

Офісне крісло від Cube44 має такі параметри:

  • проста конструкція не робить інтер'єр «важким»;
  • крісло прослужить тривалий час, адже воно не має механічних складових;
  • оббивку легко замінити з мінімальними витратами.

У той час, як традиційні крісла є центром робочого кабінету, офісне крісло з простим та лаконічним дизайном не буде притягувати всю увагу на себе. Основною проблемою ортопедичних офісних крісел з регульованою висотою ніжок є їх часті поломки та дороге обслуговування. Відмовившись від механічних складових в конструкції офісного крісла, ми продовжили термін експлуатації..

Крісло в офіс - не жертвуйте комфортом заради привабливого зовнішнього вигляду

Бажаючи виділитися та підкреслити свою індивідуальність, працівники офісу (особливо це стосується креативних сфер) купують у кабінет не функціональні меблі. Офісні крісла від Cube44 поєднують зручність з привабливістю.

Переваги роботи з нами:

  • індивідуальний підхід до кожного замовлення;
  • можливість спілкуватися з виробником безпосередньо виключає ефект «зіпсованого телефону» та переплату посередникам;
  • ми допоможемо визначити індивідуальні параметри для меблів і швидко виконаємо ексклюзивне замовлення для вашого будинку або офісу.

Хочете відмовитися від стереотипних офісних меблів та надоїли шкіряні крісла? Ви можете замовити модель за індивідуальними параметрами, а потім купити офісне крісло в Києві.

Cube44