Індустріальний простір: лофт «рулить»!

Індустріальний простір: лофт «рулить»!

Дизайн інтер’єру – це мистецтво, яке потребує каліграфічного почерку і вишуканого виконання, де все гармонійно і збалансовано. Сьогодні в світі є стільки стильових концепцій, що навіть складно встежити за розвитком кожної з них. Дизайнери постійно експериментують, втілюючи в життя самі ексцентричні і зухвалі ідеї, деякі іноді навіть складні для сприйняття. Але як то кажуть, на будь-який товар є свій покупець. Адже творчість позбавлена логіки і стратегії, тут вітаються нововведення і нестандартні підходи.

меблі в стилі лофт

Індастріал у всій красі: як все починалося?

Якщо ви стежите за світовими новинами в сфері дизайнів інтер’єрів, то напевно вже чули про відомий французький індустріальний стиль, який з’явився в Нью-Йорку наприкінці 20 століття як синтез мінімалізму і конструктивізму з нотками гранжу. Особливість стилю – в організації лофт-простору фабричного типу. Індустріальний формат, мабуть, самий відвертий і «оголений», адже він не боїться чесно показати неестетичні елементи приміщення, такі як потерті стіни, проводка, іржа, труби, арматура. Ніякого ремонту і обробки не потрібно, тільки первозданний вигляд. Старі речі й техніка не викидаються, а навпаки – з них створюють елементи декору, які цілком можуть бути цінним культурним зразком. Іржу не ховають, а навмисно демонструють, перетворюючи її у базисну родзинку.

Лофт – це свобода і креатив!

Такий ризикований стиль виник з метою хоч якось змінити на краще покинуті фабрики, заводи, склади, гаражі, які почали з’являтися в промислових районах мегаполісів. Сьогодні ж такі приміщення стали основою для створення цілого стильового напрямку, вельми популярного у Франції. Звичайно, це не означає, що дизайнери перетворять ваш будинок на руїну, навпаки – вони декоративно оформлять простір, наповнивши його творчою атмосферою.

меблі в стилі лофтЯкщо ви шанувальник інновацій, тоді індастріал з його непідробною романтикою, шармом і неординарністю вам точно припаде до смаку. Залишається тільки одне – купити меблі в стилі лофт одним кліком по посиланню https://cube44.com.ua/ua/. Тут на вас чекає колосальний асортимент меблевих виробів:

 • барні стільці;
 • столи;
 • кавові столики;
 • крісла;
 • дивани;
 • стелажі;
 • ліжка;
 • тумбочки.

Ці твори мистецтва стануть яскравим акцентом в промислово-урбаністичному просторі.

Чому лофт-меблі такі затребувані?

 • Ідеальне рішення в плані практичності та ергономіки.
 • Зручні у використанні, легко встановлюються і демонтуються.
 • Модний концепт, який відображає сучасний ритм життя.
 • Кращий вибір для облаштування як житлової квартири або будинку, так і офісу.

Меблі в індустріальному стилі допомагають оживити лофт в будь-якому приміщенні, будь то величезний хол в особняку і адмінбудівлі, вітальня з високими стелями, просторий робочий кабінет або невелика за площею спальня.

меблі в стилі лофт

Строго, але оригінально!

Так, лофт і понині продовжує завойовувати серця жителів планети за рахунок своєї волелюбності, легкості і природності. І незважаючи на строгі форми, індустріальний стиль вельми симпатичний. Красу йому надає суміш практичності, екстраординарності, абстракціонізму. Не можна відвести погляд від цієї загадковості, імпульсивності, динамічності. Тому кожен третій, як показує статистика, обирає саме цю стильову концепцію. Тут не потрібно прикидатися, створювати казкові інтер’єри і надихатися їх мімімішністю. У ситуації з лофтом все просто: перемагають натуральні текстури!

Cube44