Вітальня у дусі мінімалізму: обираємо, меблюємо, розставляємо акценти

Вітальня у дусі мінімалізму: обираємо, меблюємо, розставляємо акценти

Вітальня в будинку – це центральне приміщення, яке при правильному підході завжди буде привабливим, комфортним і неординарним. Якщо ви хочете облаштувати зал, то в першу чергу орієнтуйтеся на ефективне планування дизайну інтер’єру. Меблеве питання враховуйте обов’язково.

Подобається мінімал? У вас є смак!

Стиль мінімал у вітальні – це про лаконічність, функціональність, строгість, геометричність і пропорційність форм. Тут домінують:

  • білі або світлі тони матеріалів;
  • монохромні фактури;
  • кам’яні, скляні, керамічні та металеві поверхні;
  • фасади із пластику й природного дерева з глянсовою обробкою.

Ні перегородок, вигадливого декору, помпезних орнаментів, контрастної символіки, штор, різкого освітлення. Тільки найнеобхідніші і комфортабельні меблі.

меблі лофт

Вітальня у стилі minimalism: нічого зайвого

Ідеальна комбінація – розкладний диван і дизайнерські кавові столики від cube44. Але іноді на практиці виходить по-іншому, і в кімнаті присутні модулі з закритими відділеннями, а також інші предмети та декоративні елементи (в невеликій кількості). При цьому у приміщенні переважають простір і багато світла.

Які ще меблі розташувати у вітальні?

Меблі у зал обираються з урахуванням ваших запитів, потреб і бажань. Іноді, якщо дозволяє площа, в формат мінімалізму вписується не лише софа і журнальний столик, але й мініатюрний обідній стіл, і навіть відкидне спальне місце. Також на відкритій стінці можна вдало розмістити ТВ і полички. Головне не порушити естетику мінімалізму, його стриманість і делікатність.

вітальня лофт

Критерії вибору меблів

Модельний ряд

Зверніть свій погляд на асортимент виробів. Якщо меблі представлені ​​в різнопланових дизайнах, формах, конфігураціях і розмірах, то ви точно підберете оптимальний варіант. Чудово, коли на сайті інтернет-магазину є спеціальний розділ, присвячений товарам в стилі мінімалізм. Серед безлічі колекцій на вас напевно чекає меблевий гарнітур мрії!

Текстури

Перш ніж планувати меблювання, визначитеся з матеріалами. Не застосовуйте занадто часто різнофактурні каркаси. Якщо в кімнаті вже є дерев’яні меблі, було б непогано придбати столики або тумбочку з натуральної деревини, МДФ, ДСП. Можна додати трохи шкіри і каменю. У всьому має бути контраст і гармонія: з гладкими поєднуються шорсткі текстури, плоскі поверхні вигідно виділяються на тлі об’ємних, а тверді силуети органічно доповнюють м’які.

Якість

Меблі у зал зобов’язані бути компактними, функціональними, зносостійкими і красивими. Як це перевірити? Ось парочка рад:

  • Оцініть комплектацію гарнітура, його оформлення, особливості кріплення і обробку фасадів.
  • Визначте форму: мінімал допускає легкий вигин виробів, але не спіральний.
  • Дізнайтеся, чи відповідає товар вимогам стандартів за гіпоалергенністю і безпекою.

Ексклюзивність

Сюди можна віднести відразу декілька факторів: це і бренд, і унікальність. У виробника хороша репутація? Він використовує інноваційні технологічні рішення і створює мінімалістичні меблі з унікальним дизайном? Значить, саме такого комплекту вам не вистачає! Він дійсно класний!

меблі мінімалізм

Вітальня у стилістиці minimalism привертає увагу своєю елегантною простотою. Щоб розпочати трансформацію кімнати, досить купити якісні й оригінальні меблі, які за кольором, виконанням і формою підходять під опис мінімалістичних. При цьому треба відмовитися від яскравого декорування і нефункціональної атрибутики. Якщо підібрати всі деталі «прямо у яблучко», вийде вітальня, де повним-повнісінько світла, повітря і вільного простору.

Cube44