Гарантії та експлуатація

ЕКСПЛУАТАЦіЯ МЕБЛІВ

CUBE44 виробляє якісні меблі для дому та публічних просторів, тому не вимагає клопіткого догляду. При цьому збереження і довговічність меблів залежить не тільки від її якості, а й від умов експлуатації та догляду.

Для того, щоб меблі зберігали довго свій вигляд, будь ласка, ознайомтеся з рекомендаціями з єксплуатації меблів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ МЕБЛІВ СUBE44

У разі, якщо у вас виникнуть претензії до предметів меблів, ви можете скористатися нашим гарантійним обслуговуванням.

ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

CUBE44 надає гарантію на предмети меблів власного виробництва терміном на один рік. Ми здійснюємо гарантійне обслуговування відповідно до вимог і термінів, визначених Законом України «Про захист прав споживачів». Гарантійний строк рахується з дня передачі (доставки) меблів клієнту.

Більш детально з УМОВАМИ ГАРАНТІЇ, будь ласка, ознайомтеся за посиланням.

УМОВИ ГАРАНТІЇ СUBE44

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
garant
Згідно із законодавством України, обмін і повернення нового товару можливий в 14-денний термін з моменту доставки товару. Це правило не поширюється на товари, виготовлені на замовлення за мірками клієнта.
garant

При отриманні і оплаті товару покупець перевіряє комплектацію і зовнішній вигляд на предмет відсутності дефектів, які визначаються якістю збірки і виробництва. До повернення не приймаються товари, що втратили товарний вигляд, і з будь-якими слідами використання і експлуатації.

garant

Повернення або обмін товару виконується тільки згідно письмового висновку виробника або представника виробника, що умови експлуатації товару не порушені.

Cube44