Запитання та відповіді

Каркаси ми кроїмо і зварюємо зі звичайного заліза, для сидінь і стільниць використовуємо натуральний шпон дуба, для куточків м’яких меблів і сидінь барних стільців Horizon – дуб. Для м’яких меблів ми використовуємо сучасні міцні тканини Apparel. Також для деяких предметів меблів ми використовуємо камінь (Україна). Всі предмети нашого виробництва проходять екологічні контролі якості і відповідають ДОСТам.
Зовсім ні. Металеві каркаси ми зварюємо з так званої труби квадратного перетину. Тому вона всередині порожниста і зовсім не важка.
Ми використовуємо високоточне точкове зварювання, а всі шви попередньо нарізаються за допомогою лазера або стрічкової пилки, що дозволяє зробити стик ідеальним. Кожне місце зварювання ретельно перевіряється і найменші дефекти відбраковуються.
Шпон та дерево ми покриваємо натуральним маслом німецького виробництва, яке, вбираючись в деревину, створює захисну плівку. Дерево не боїться вологи і пилу.
Шпон – деревний натуральний матеріал, що має вигляд тонких листів деревини, які ми кріпимо на деревно-волокнисту плиту. Ми прийшли до використання натурального шпону дуба в процесі удосконалення наших меблів. Зовні шпон не відрізняється від дерева. Він має гладку, рівну і натуральну поверхню. Шліфування дозволяє знизити ймовірність появи дефектів і подряпин при транспортуванні. Завдяки використанню шпону практично відсутній ризик всихання і тріщин, як це відбувається з деревом з часом.
Ми використовуємо технологію порошкового фарбування – найнадійнішу на сьогоднішній день. Тому при обережній експлуатації пошкодити фарбу практично неможливо.
Ознайомитися з особливостями меблів з різних колекцій майстерні CUBE44 ви можете в шоу-румах – адреси вказані в розділі «Де нас знайти». Ми використовуємо 4 варіанти вифарбовування дуба і натурального шпону, тому комбінувати предмети легко і зручно.
Звичайно. Згідно із законодавством, ви можете повернути меблі без слідів експлуатації протягом 14 днів. Будь ласка, повідомте на зазначені на сайті контакти про своє рішення і причини.
Звичайно. Незважаючи на те, що ми впевнені у високій якості меблів, якщо у вас виникне потреба у ремонті, ми зобов’язуємося усунути несправність. Термін гарантійного обслуговування – 1 рік.
На сайті розміщена меблі CUBE44 й інших виробників. На сторінці «Колекції» Відповідні колекції, вироблені CUBE44, позначені нашим логотипом.
Якщо модель, яка вас цікавить, є в наявності на складі, ми будемо готові доставити її протягом 3-7 днів по Києву або ж у службу перевізника. Середній час виробництва меблів СUBE44 – від 14 до 21 дня.
Виробництво – наша гордість. Нам вдалося налагодити власне виробництво в Україні, завдяки чому вартість дизайнерських меблів ще більш вигідна. Ми використовуємо якісні матеріали та гарнітуру європейських і українських виробників.
Меблі виробництва СUBE44 розміщені в кількох магазинах України і у власному шоурумі в м. Києві. Адреси магазинів і шоурумів розміщені в розділі «Де нас знайти». Найшвидще ви можете зв’язатися з нашими менеджерами – ми з задоволенням допоможемо з вирішенням питання і запропонуємо вам зручні варіанти.
Всі можливі параметри для вибору моделей розміщені в картці товару. Ви можете вибирати колір тканини, пофарбовування дерева, колір металу, а також деякі моделі представлені в різних розмірах. Сube44 працює з серійними випусками і не виробляє меблі за індивідуальними розмірами. Всі наші предмети пройшли випробування на міцність в запропонованих нами параметрах.
У нас немає обмежень по доставці. Навіть замовивши у нас одну одиницю товару, ви отримаєте безкоштовну доставку по Києву. Деталі вказані в розділі Доставка на сайті.

Cube44