Дизайн інтер’єру

Наша компанія розширюється і ми раді представити вам новий напрямок – візуалізації інтер’єрів. Ви робите ремонт, але не уявляєте, як буде виглядати ваша квартира або офіс в готовому вигляді з меблями і декором? Ми готові допомогти. Ми підготуємо для вас план і види кімнат зі збереженням всіх точних розмірів і пропорцій, підберемо меблі, зробимо 3D дизайн всіх предметів, запропонуємо варіанти розстановки. У візуалізації ми можемо використовувати не тільки меблі Cube 44, але і предмети інших виробників за вашим бажанням. Всі файли ми надамо вам в електронному вигляді або надрукуємо альбом. Ваш проект стане відчутним! Прайс розраховується індивідуально, від 3 $ за кв. метр.

Візуалізації інтер'єрів

Для того, щоб робота в офісі була результативною, важливо створити комфортний простір.. .

Для візуалізації квартир, ми виїжджаємо на місце, і справах необхідні виміри, враховуємо ваші побажання по стилю і функціоналу. ..

Ми запропонуємо вам максимально докладні 3D візуалізації. У деталізованих інтер'єрах ви зможете подивитися розстановку меблів і предметів декору...

У створенні великих житлових об'єктів дуже багато деталей, які треба врахувати...

Інтер'єр торгового простору - це окремий напрямок в дизайні. Тут багато чинників які повинні ...

ашому інтер'єру потрібен певний предмет меблів і ви ніде не можете його знайти? Не проблема! Ми придумаємо і змоделюємо його в 3D спеціально для вас...

Отримай атмосферний оформлення кімнат від Cube 44: що включає професійний дизайн інтер'єру

Візуалізація інтер'єру - важливий етап в облаштуванні будинку, який наочно показує зовнішній вигляд ще до початку ремонтних дій або навіть в період будівництва будівлі. Послуга дизайн інтер'єру демонструє в деталях, як буде виглядати простір. При бажанні, на цьому етапі дозволяється змінювати певні області, замінювати об'єкти, що важко б робилося при реальному облаштуванні без попереднього проектування. Майстерня Cube 44 створює візуалізації для приміщень будь-яких напрямків - домашні кімнати або робочі простори.

Що входить в послуги дизайн інтер'єру

Спеціалізовані дизайн проекти - це можливість визначитися з плануванням кімнат, розстановкою меблів і побутових приладів до покупки предметів меблювання. Після послуги дизайн інтер'єру замовник бачить образ і коригує його до ідеальної обстановки. Розповідає, які предмети прибрати, що доставити, куди пересунути. Наша команда разом з клієнтом створює простір, в якому буде комфортно перебувати, жити чи працювати.

Спектр наших послуг включає:

 • розробку ескізів по заданому стилю і призначенню;
 • підбір обладнання кімнат;
 • розробку дизайнерських меблів під концепцію;
 • візуалізацію всіх об'єктів в реалістичному 3D форматі;
 • оформлення в електронному форматі або в спеціальному альбомі.

В рамках послуги дизайн інтер'єру наші майстри прорисовують плани в точній відповідності до розмірів приміщень. Візуалізуємо всі предмети в коректних пропорціях, щоб грамотно і чітко розмістити їх на ескізі.

Послуги з дизайну інтер'єру: етапи реалізації та напрямки

Студія Cube 44 спеціалізується на обслуговуванні приватних осіб і профільних підприємств. Розробляємо дизайнерські проекти для облаштування:

 • офісів;
 • квартир;
 • будинків;
 • кафе;
 • магазинів.

Беремо до уваги специфіку реалізованої обстановки. Для приватних будинків вносимо безліч деталей, які потрібні в побуті і створюють затишок. Для квартир орієнтуємося на компактність і розслаблюючу атмосферу. В офісних приміщеннях реалізовуємо комфортну робочу обстановку, з урахуванням необхідного меблювання під вид діяльності - обслуговування клієнтів, переговорні зони, архівні стенди та інші моменти. Всі ці нюанси попередньо обговорюємо з замовником і складаємо перелік того, що потрібно для їх роботи. Також враховується специфіка при розробці проектів для кафе-ресторанів і магазинів. У нас можна замовити дизайн інтер'єру для приміщень будь-якого призначення.

Під час співпраці наша команда проходить наступні етапи:

 1. Складання списку бажань та потреб. Знадобляться дані про розміри приміщення, наявність вікон і дверних прорізів, що зводяться і демонтуються в перегородках, інших спеціальних місцях. Складаємо докладний опис для чіткої картинки.
 2. Вибір стилю і колірного оформлення. Узгоджуємо всі напрямки з замовником, отримуємо інформацію про переваги і потреби. Детально дізнаємося, що потрібно людині в цьому приміщенні, чого уникати, які ідеї він бажає втілити і що прагне отримати в результаті. Чим більше інформації надає клієнт, тим виразніше фахівці будуть розуміти, куди рухатися. Це дозволить відтворити атмосферу, в якій замовнику буде приємно і натхненно.
 3. Підбір відповідного стилю меблів і декоративних елементів. Вносимо в ескізи не тільки вироби нашого виробництва, а також інших компаній. Ви можете самостійно описати перелік об'єктів, які необхідно вписати в картинку, або повністю довіритися нашим дизайнерам, які підбирають елементи під стиль і гаму.
 4. Створення ескізів для окремих предметів - унікальних столів, диванів, тумб і етажерок. Ви можете для свого дизайн інтер'єру замовити також розробку окремих об'єктів меблювання за індивідуальними ідеями. Проектуємо меблі в унікальній дизайнерській подачі, а потім виготовимо її на власному виробництві.
 5. Розстановка предметів по периметру приміщення з урахуванням реальних розмірів площі і об'єктів. На цьому етапі створюємо креслення і 3D слайди для наочного прикладу.
 6. Внесення правок, якщо їх сформулював замовник після першого перегляду ескізів.
 7. Доопрацювання та остаточна презентація, оформлення електронних файлів або виготовлення альбому.

Консультуємо своїх клієнтів на будь-якому з етапів співпраці і з ентузіазмом втілюємо креативні задуми. Наше прагнення - відтворити детальну картинку, яку ви точно хочете втілювати далі в своїй ремонтній справі.

Дизайн інтер'єру на замовлення: навіщо потрібен дизайн-проект

Візуальне уявлення планування важливо для оформлення просторів, оскільки це професійне перетворення кімнат, де немає зайвого і все витримано в єдиному напрямку. Дизайнери студії грамотно розподіляють елементи, що дозволяє:

 • оптимізувати витрати на оформлення;
 • побачити картинку кімнат до обстановки;
 • відкоригувати елементи до моменту їх закупівлі;
 • отримати документацію для виконавців;
 • спланувати компактне розташування об'єктів.

Часто відбувається, що людина вважає за краще якісь напрямки і поєднання, але не може це зв'язати в одну повноцінну картинку. Проект з 3D ескізами допомагає побачити приміщення з тим чи іншим кольором стін, з певним розподілом меблів і з наявністю конкретного декору. Так можна «пограти» з інтер'єром, поміняти матеріали або кольори. Візуалізація за допомогою фотореалістичних ескізів дає можливість побачити обстановку задовго до початку будівельно-ремонтних робіт.

Де замовити дизайн інтер'єру з професійною розробкою

Студія Cube 44 пропонує замовити дизайн проект інтер'єру від наших провідних майстрів. Наші фахівці підготують детальне креслення з розподілом всіх елементів:

 • перегородок;
 • розеток;
 • меблів;
 • побутової техніки;
 • приладів освітлення.

Складемо плани укладання матеріалів та розподілу по площі з відповідністю до пропорцій. Також продемонструємо розгортку кожної стіни і загального плану, з об'ємними предметами на спеціальному ескізі. Вислухаємо додаткові побажання згідно з правками, що сподобалося, а що вважаєте за краще прибрати. Після внесення останніх корекцій, підготуємо документацію для ремонтно-будівельної бригади.

Якщо ви шукаєте, де замовити дизайн інтер'єру з професійною розробкою і вигідними умовами, то скористайтеся послугами майстерні Cube 44. При співпраці з нами, забезпечуємо:

 1. Докладний інформаційний супровід - консультуємо і роз'яснюємо будь-які моменти.
 2. Прозорі тарифи. Підраховуємо індивідуально з розрахунком - 3 $ за кв. метр.
 3. Повний комплекс дій по дизайн-проекту будь-яких спеціалізацій - робочі та житлові будівлі.
 4. Компетентне ведення вашої справи - за проект відповідають кваліфіковані дизайнери нашої студії з багаторічним досвідом. Наші роботи можете подивитися в портфоліо.
 5. Профільну документацію - електронні документи та файли або детальний альбом з фото реалістичними зразками.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на сайті, щоб оформити дизайн інтер'єру на замовлення і обговорити всі деталі співпраці.

Cube44