Декор

Декор

0 1842
1 560 UAH
No votes yet.
Please wait...
1 842 UAH
No votes yet.
Please wait...
1 836 UAH
No votes yet.
Please wait...
-50%
685 UAH
-50 %1 369 UAH
Rating: 3.3/5. From 3 votes.
Please wait...
Показано1 - 4із4
Декор
Вибираючи елементи для декору будь-якого інтер'єру в нашому каталозі, Ви повинні керуватися не тільки особистими вподобаннями. Зверніть увагу на відповідність цих предметів іншим елементам приміщення та їхньою стильовою спрямованістю.

Речі для декору вашого інтер'єру

Інтер'єр будь-якого приміщення вимагає використання в ньому різних елементів, що виділяють, підкреслюють стиль та доповнюють ті чи інші оригінальні компоненти. Для сучасного інтер'єру декор є невід'ємною його частиною, адже саме він надає індивідуальності. Це також та «родзинка», без якої кімната або будинок залишаться звичайними та нецікавими.

При оформленні приміщення ви можете проявити свою фантазію та творчість. Однак майте на увазі, що всі елементи повинні поєднуватися та доповнювати один одного. На сьогоднішній день існує величезна кількість різноманітних елементів для декору:

  • різноманітний текстиль (подушки, вишивка, килими, штори, серветки, скатертини);
  • посуд (тарілки, вази, підноси, сервізи);
  • різні шедеври образотворчого мистецтва, включаючи картини, фотографії, панно;
  • складові аква- та фітодизайну (фонтани, химерні акваріуми, ікебани, кашпо);
  • свічники, ковані та скульптурні композиції,
    світильники, годинник.

Декор для сучасного інтер'єру: кілька рекомендацій

При підборі різних елементів декору будь-якого приміщення необхідно враховувати його стильову спрямованість. Для класичного стилю доречним стане використання різноманітних скульптур, виробів з кришталю та скла, статуеток, люстр.

Речі для декору модерн-інтер'єру – годинник, який має оригінальну та химерну форму, а також світильники, різні твори мистецтва (картини, фотографії). Для середземноморського стилю чудовою прикрасою стануть морські раковини, мармурові та керамічні вироби. Японський стиль підкреслять такі елементи, як:

  • бамбукові вироби;
  • японські статуетки та скульптурні вироби;
  • набори для суші.

Оформлення приміщення в японському стилі - це взагалі ціла філософія, тому часто без допомоги дизайнера тут не обійтися. Купити декор для інтер'єру можна в магазині CUBE44. Саме тут Ви зможете підібрати елементи для оформлення будь-якого приміщення. Перевагою для вас є ще й величезний асортимент продукції від маленьких картин до химерних світильників та кованих фігур. Купити декор інтер'єру в Києві - це не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Адже для того, щоб Ваше приміщення мало привабливий та стильний вигляд, мало лише просто розставити красиві речі. Важливо вміло їх поєднати з навколишніми елементами.

Cube44