Сube44 презентує лінійку меблів для дому та офісу Easy!

Сube44 презентує лінійку меблів для дому та офісу Easy!

Cube44 відкриває 2018 рік новою лінійкою меблів Easy! В новій лінійці споживачі легко знайдуть предмети, необхідні тут і зараз, для обладнання свого помешкання. Стелажі, вішалки для одягу, столи та журнальні столики, м’які меблі, консолі – всі предмети, які так чи інакше потрібні в будь-яких квартирах чи стильних офісах.

Від початку ми думали над ідеєю компактних та зручних меблів для невеликого приміщення. Потім вирішили, що одного цього не достатньо. Тому ми працювали ще й над тим, аби кожен предмет можливо було легко вибрати, легко транспортувати, легко купити, – все це й визначило назву колекції Easy, тобто «легко».

Легко вибрати: моделі доступні в різних розмірах та декількох кольорах. Наприклад, 5 різних варіацій зручних вішалок для одягу, які можна розмістити не тільки в передпокої, але й в спальні, в якій немає місця для великих шаф.

Легко транспортувати: більшість предметів Easy розбірні. До того ж, всі меблі досить легкі завдяки порожнистим каркасам. Студентам, які винаймають квартири, або людям, які час від часу переїжджають, такий варіант буде дуже зручний. Весь процес збирання ми відпрацювали дуже чітко, тому – ніяких несподіванок при збірці.

Легко купити: це перша лінійка, в якій ми використовуємо якісну деревинно-стружкову плиту. Саме тому ціни на меблі дуже приємні та доступні.

Предмети меблів Easy розраховані на інтенсивне використання та відмінно його витримують. В Сube44 ми слідуємо єдиному стандарту якості щодо всіх меблів. При роботі з матеріалами слідкуємо, аби вони були з найвищими експлуатаційним характеристиками. Всі меблі мають гарантію.

Лінійка Easy – це розумний та легкий вибір для тих, хто прагне поєднати невелику площу помешкання чи офісу та свої потреби для комфортного сучасного життя.

Обрати та замовити меблі Easy можна на нашому сайті https://cube44.com.ua/ua/easy/. Відправляємо по всій Україні. Доставка по Києву безкоштовна. Зверніть увагу, що доступна покупка з відтермінуванням.

Cube44