Оренда дизайнерських меблів

Оренда дизайнерських меблів

0 1990
890 UAH
Вартість оренди в день
1 490 UAH
Вартість оренди в день
1 990 UAH
Вартість оренди в день
Показано1 - 4із4

Організація святкових чи ділових заходів – справа клопітка. Облаштування функціонального простору та його меблювання – чи не ключова складова процесу. Купувати доречні меблі «на один раз» фінансово невигідно, а от прокат дизайнерських меблів – добра альтернатива, яку варто розглянути.

Дехто хвилюється, що коли меблі в оренді й ними раніше хтось користувався, вони можуть не відповідати побажанням щодо якості та естетики вигляду. Співпрацюючи з Cube44, вам не доведеться навіть думати про таке, адже ми з максимальною відповідальністю ставимося до своєї справи й пропонуємо своїм клієнтам лише найкраще.

Чим вигідна оренда дизайнерських меблів у Cube44

  1. Меблі, доречні в будь-якій стилістичній обставі. Особливою популярністю користуються меблі loft, які ми й пропонуємо. Оптимальні габарити, стильний дизайн, високоякісний текстиль у поєднанні з натуральним деревом і металом. Все це разом візуально здорожує інтер’єр, наповнюючи його атмосферою затишку.
  2. Чистота в пріоритеті. Ми скрупульозно доглядаємо за меблями, що здається в оренду. Знаючи тонкощі догляду за матеріалами, з яких виготовляються товари, ми чітко дотримуємося правил, продовжуючи експлуатаційний термін меблів.
  3. Доступні ціни. Наша команда усвідомлює, що купувати меблі не завжди є потребою, можливо, вони потрібні на день-два. Куди потім їх дівати? Ось у такій ситуації оренда дизайнерських меблів буде дуже доречна. Витрачається менша сума коштів, а інтер’єр наповнюється якісними, стильними, доречними меблями.
  4. Широкий асортимент. Дизайнери-конструктори Cube44 створюють унікальні колекції, меблі з яких виглядають повноцінно як окремо, так і в поєднанні один з одним. Крісла, дивани, напівбарні стільці, столи, кавові столики та багато іншого є в наявності й доступне для замовлення в будь-який час.
  5. Оперативність співпраці з нами проявляється в тому, що ми швидко доставляємо меблі на вказану адресу, а також у разі потреби встановлюємо їх.

Чи потрібно організувати діловий бенкет, весільний фуршет, дитячу вечірку, провести виставку, семінар, кейтеринг… Усе це не має значення, адже товари від майстерні меблів Cube44 задовольняють потреби навіть найвимогливіших клієнтів.

Cube44