гарантія якості товару
доставка у будь-яке місто
індивідуальний підхід
детальніше
10 415 UAH
детальніше
4 875 UAH
детальніше
7 950 UAH
детальніше
16 340 UAH
детальніше
12 100 UAH
детальніше
10 700 UAH
детальніше
8 520 UAH
детальніше
7 710 UAH
детальніше
4 120 UAH
детальніше
9 070 UAH
детальніше
3 695 UAH
детальніше
16 590 UAH
детальніше
14 850 UAH
детальніше
13 530 UAH
детальніше
12 520 UAH
детальніше
11 480 UAH
детальніше
5 220 UAH
детальніше
3 540 UAH
детальніше
12 100 UAH
детальніше
10 700 UAH
детальніше
8 520 UAH
детальніше
7 710 UAH
детальніше
2 980 UAH
 
Питання та відповіді
Які матеріали ви використовуєте для меблів?
Каркаси ми кроїмо і зварюємо зі звичайного заліза, для сидінь і стільниць використовуємо натуральний шпон дуба, для куточків м’яких меблів і сидінь барних стільців Horizon – дуб. Для м’яких меблів ми використовуємо сучасні міцні тканини Apparel. Також для деяких предметів меблів ми використовуємо камінь (Україна) і кварцові плити Laminam (Італія). Всі предмети нашого виробництва проходять екологічні контролі якості і відповідають ДОСТам.
Ваші меблі з металу. Вони дуже важкі?
Зовсім ні. Металеві каркаси ми зварюємо з так званої труби квадратного перетину. Тому вона всередині порожниста і зовсім не важка.
Наскільки міцний зварний каркас ваших меблів і, зокрема, стики?
Ми використовуємо високоточне точкове зварювання, а всі шви попередньо нарізаються за допомогою лазера або стрічкової пилки, що дозволяє зробити стик ідеальним. Кожне місце зварювання ретельно перевіряється і найменші дефекти відбраковуються.
Чим оброблені поверхні натуральних матеріалів?
Шпон та дерево ми покриваємо натуральним маслом німецького виробництва, яке, вбираючись в деревину, створює захисну плівку. Дерево не боїться вологи і пилу.
Чим натуральний шпон краще дерева?
Шпон – деревний натуральний матеріал, що має вигляд тонких листів деревини, які ми кріпимо на деревно-волокнисту плиту. Ми прийшли до використання натурального шпону дуба в процесі удосконалення наших меблів. Зовні шпон не відрізняється від дерева. Він має гладку, рівну і натуральну поверхню. Шліфування дозволяє знизити ймовірність появи дефектів і подряпин при транспортуванні. Завдяки використанню шпону практично відсутній ризик всихання і тріщин, як це відбувається з деревом з часом.
Як міцно тримається фарба на металях?
Ми використовуємо технологію порошкового фарбування – найнадійнішу на сьогоднішній день. Тому при обережній експлуатації пошкодити фарбу практично неможливо.
Чи можна повернути меблі, якщо вони не підійшли?
Звичайно. Згідно із законодавством, ви можете повернути меблі без слідів експлуатації протягом 14 днів. Будь ласка, повідомте на зазначені на сайті контакти про своє рішення і причини.
Чи є у вас гарантійне обслуговування?
Звичайно. Незважаючи на те, що ми впевнені у високій якості меблів, якщо у вас виникне потреба у ремонті, ми зобов’язуємося усунути несправність. Термін гарантійного обслуговування – 1 рік.

Майстерня меблів CUBE44 – перфекціонізм у кожній деталі

Cube44

Тонко відчути віяння часу та йти за ним – це особливий талант. Компанія виробляє меблі в найпопулярніших сьогодні стилях лофт і мінімалізм.

У лінійці бренду велика кількість різних предметів – столи, крісла, барні стільці, дивани, стелажі, консолі і рейли для одягу. І кожен предмет створюється з особливою увагою до деталей, кожна річ доводиться і збирається вручну.

Перфекціонізм у кожній деталі – головний принцип Cube44.

Основа меблевих каркасів з високоякісного металу, а для поверхонь використовується натуральний дуб.

Вход на сайт

x

Cube44